Dewalt Τροχός 125mm Μπαταρίας Brushless 2x5Ah+Φορτιστής+TSTAK Θήκη
356.00€
Γωνιακός τροχός Dewalt με διάμετρο δίσκου 125mm. Διαθέτει No-volt λειτουργία που αποτρέπει το ξεκίνημα του τροχού σε περίπτωση που έχει προϋπάρξει πτώση της τάσης και δύο πλευρικές χειρολαβές θέσης που προσφέρουν μεγαλύτερο έλεγχο.
Χαρακτηριστικά
- Το ηλεκτρονικό φρένο σταματά γρήγορα τον τροχό όταν απελευθερωθεί η σκανδάλη
- Ο ηλεκτρονικός συμπλέκτης μειώνει την αντίδραση “κλοτσήματος” σε περίπτωση κολλήματος ή τσιμπήματος
- Τα καλύμματα αεραγωγών περιορίζουν την απορρόφηση σκόνης μέσω του κινητήρα
- Η λαστιχένια επικάλυψη παρέχει βελτιωμένη πρόσφυση και άνεση
- Διαθέτει δύο πλευρικές χειρολαβές θέσης που προσφέρουν μεγαλύτερη άνεση και έλεγχο
Μοτέρ χωρίς κάρβουνα (Brushless)
Το προτέρημα που έχουν τα brushless μοτέρ έναντι των brushed είναι ότι δεν έχουν τριβές αφού δεν υπάρχουν τα καρβουνάκια. Χωρίς καρβουνάκια τα μοτέρ είναι πιο αποδοτικά και με μεγαλύτερη διάρκεια ζωής καθώς δεν υπάρχουν φθορές (τα καρβουνάκια στα brushed φθείρονται με τη χρήση). Παρουσιάζουν λιγότερο θόρυβο, διατηρούν τη ροπή τους σταθερή σε όλες τις ταχύτητες, δεν υπερθερμαίνονται και δε χρειάζονται συντήρηση.
| Βάρος | 4 κ. |
|---|---|
| Τροφοδοσία | Μπαταρίας |
| Μέγιστη Ταχύτητα ΜοτέρΌσο μεγαλύτερη η ταχύτητα του μηχανήματος, τόσο πιο εύκολη είναι η διάτρηση σε σκληρότερες επιφάνειες. | 9000 rpm |
| Σπείρωμα Άξονα | M14 |
| Μέγιστη Διάμετρος Δίσκου | 125 mm |
Μόνο συνδεδεμένοι πελάτες που έχουν αγοράσει αυτό το προϊόν μπορούν να αφήσουν μία αξιολόγηση.
Στο e-makantasis.gr θέλουμε να είστε απόλυτα ικανοποιημένοι με τις αγορές σας. Η χρονική διάρκεια για επιστροφή προϊόντων και επιστροφή χρημάτων είναι δέκα (10) ημέρες από την ημερομηνία αγοράς. Εάν έχουν περάσει έντεκα (11) ημέρες από την αγορά σας, δυστυχώς δεν μπορούμε να σας προσφέρουμε πλήρη επιστροφή χρημάτων ή ανταλλαγή.
Για να γίνει δεκτή μια επιστροφή, το προϊόν πρέπει να είναι αχρησιμοποίητο και στην ίδια κατάσταση που το παραλάβατε, ενώ θα πρέπει να βρίσκεται στην αρχική του συσκευασία. Σημειώνεται ότι ορισμένα προϊόντα εξαιρούνται από τη δυνατότητα επιστροφής, όπως χρώματα, ευπαθή αγαθά, εφημερίδες ή περιοδικά, είδη οικιακής χρήσης ή υγιεινής, επικίνδυνα υλικά ή εύφλεκτα υγρά/αέρια, δωροκάρτες και ορισμένα είδη υγείας και προσωπικής φροντίδας.
Για την ολοκλήρωση οποιασδήποτε επιστροφής απαιτείται η προσκόμιση της πρωτότυπης απόδειξης αγοράς. Σε κάποιες περιπτώσεις μπορεί να εγκριθεί μερική επιστροφή χρημάτων, όπως για αντικείμενα που δεν βρίσκονται στην αρχική τους κατάσταση, είναι κατεστραμμένα ή ελλιπή για λόγους που δεν οφείλονται σε εμάς ή όταν επιστρέφονται μετά το πέρας των 11 ημερών από την παράδοση.
Μόλις παραλάβουμε και επιθεωρήσουμε το επιστρεφόμενο προϊόν, θα σας ενημερώσουμε για την παραλαβή του και θα σας κοινοποιήσουμε αν εγκρίνεται ή απορρίπτεται η επιστροφή χρημάτων σας. Εάν εγκριθεί, η επιστροφή χρημάτων θα διεκπεραιωθεί και η πίστωση θα πραγματοποιηθεί αυτόματα στην πιστωτική ή χρεωστική σας κάρτα ή στον αρχικό τρόπο πληρωμής, εντός συγκεκριμένων ημερών.
Σε περίπτωση καθυστερημένων ή μη επιστροφών χρημάτων, σας συνιστούμε αρχικά να ελέγξετε τον τραπεζικό σας λογαριασμό και να επικοινωνήσετε με την εταιρεία της πιστωτικής ή χρεωστικής σας κάρτας, καθώς ενδέχεται να χρειαστεί λίγος χρόνος μέχρι να δημοσιευτεί η συναλλαγή. Εάν έχετε προβεί σε όλες τις απαραίτητες ενέργειες και δεν έχετε ακόμη λάβει την επιστροφή σας, παρακαλούμε επικοινωνήστε μαζί μας στο info@e-makantasis.gr.
Αντικαθιστούμε προϊόντα μόνο εφόσον είναι ελαττωματικά ή κατεστραμμένα. Αν επιθυμείτε ανταλλαγή με το ίδιο είδος, μπορείτε να μας αποστείλετε email στη διεύθυνση info@e-makantasis.gr και να στείλετε το προϊόν σας στη διεύθυνση: Θεσσαλίας 76, Αχαρνές, 136 74.
Στην περίπτωση δώρων, εάν το προϊόν είχε επισημανθεί ως δώρο κατά την αγορά και είχε αποσταλεί απευθείας σε εσάς, θα σας αποσταλεί πίστωση δώρου ίση με την αξία της επιστροφής σας. Μόλις παραλάβουμε το επιστρεφόμενο προϊόν, θα σας στείλουμε ταχυδρομική δωροεπιταγή. Αν το προϊόν δεν είχε επισημανθεί ως δώρο κατά την αγορά ή αν ο δωρητής είχε παραλάβει ο ίδιος την παραγγελία για να σας τη δώσει αργότερα, η επιστροφή χρημάτων θα εκδοθεί προς τον δωρητή και εκείνος θα ενημερωθεί για την επιστροφή σας.
Για να επιστρέψετε το προϊόν σας, παρακαλούμε αποστείλετέ το στη διεύθυνση:
Θεσσαλίας 76, Αχαρνές, 136 74.
Σημειώστε ότι είστε υπεύθυνοι για την πληρωμή των εξόδων αποστολής επιστροφής, τα οποία δεν επιστρέφονται. Σε περίπτωση που το προϊόν είναι ελαττωματικό, τα έξοδα επιστροφής καλύπτονται από εμάς. Σε κάθε άλλη περίπτωση, τα έξοδα επιστροφής βαρύνουν εσάς. Για προϊόντα μεγαλύτερης αξίας, συνιστούμε τη χρήση υπηρεσίας αποστολής με παρακολούθηση ή την αγορά ασφάλειας αποστολής, καθώς δεν μπορούμε να εγγυηθούμε ότι θα παραλάβουμε το επιστρεφόμενο προϊόν σας.
Για οποιαδήποτε ερώτηση σχετικά με επιστροφές χρημάτων ή διαδικασία επιστροφών, μπορείτε να επικοινωνήσετε μαζί μας στο info@e-makantasis.gr.
📦3€ έως 2 κιλά (+1€/κιλό επιπλέον)
📦4€ για νησιά έως 2 κιλά (+1€/κιλό επιπλέον)
🚚Δωρεάν παράδοση για αγορές 150€+ και απόσταση έως 15χλμ από το κατάστημά μας.
Σχετικά προϊόντα
Skil 3357 E2 Σετ Δράπανο & Παλμικό Κατσαβίδι 20V με 2 Μπαταρίες 5Ah και Θήκη
| Βάρος | 4.8 κ. |
|---|---|
| Βαλιτσάκι Μεταφοράς | Μαλακή Θήκη |
| Αριθμός Εργαλείων | 2 |
| Ah Δευτερεύουσας Μπαταρίας | 5 Ah |
| AhΠερισσότερα αμπέρ σημαίνει ότι ο τροχός θα δουλεύει για περισσότερη ώρα μέχρι να αδειάσει η μπαταρία. Συνήθως 5 με 6 αμπέρ (Ah) είναι αρκετά για τις περισσότερες εργασίες. | 5 Ah |
| Τύπος Εργαλείου | Δραπανοκατσάβιδο, Παλμικό Κατσαβίδι |
Bosch Σετ Κρουστικό Δραπανοκατσάβιδο & Παλμικό 18V Brushless (GSB + GDR) με 2 Μπαταρίες 4Ah +Φορτιστής + Θήκη
| Βάρος | 6 κ. |
|---|---|
| GSB 18V-45 Κρουστικό Δραπ/βιδο | Τάση: 18 V Ρυθμίσεις ροπής: 20+2 Βάρος (χωρίς μπατ.): 1 Kg Διάμετρος βιδών, μέγ.: 8 mm Αριθμός κρούσεων: 0-27000 bpm Περιοχή σύσφιγξης του τσοκ: 1.5 -13 mm Ταχύτητα χωρίς φορτίο: 0-500 / 0-1900 rpm Διάμετρος τρυπήματος τοιχοποιία, μέγ.: 10 mm Ροπή στρέψης, μέγ. μαλακή / σκληρή: 45 / 21 Nm Διάμετρος τρυπήματος ξύλο/χάλυβα μέγ.: 35/10 mm |
| GDR 18V-215 Kρουστικό Kατσαβίδι | Τάση μπαταρίας: 18 V Βάρος με μπαταρία: 1.1 kg Ροπή στρέψη, μέγ.: 215 Nm Βαθμίδες ροπής στρέψης: 2 Βάρος δίχως μπαταρία: 1 kg Αριθμός κρούσεων: 0-3800 min-1 Ονομαστικές στροφές: 0-2100 στροφές/λεπτό Στήριγμα εργαλείου Εσωτερικό εξάγωνο: 1/4″ Ονομαστικές στροφές (1ο επίπεδο): 0-2100 min-1 Ονομαστικές στροφές (2ο επίπεδο): 0-3300 min-1 Αριθμός κρούσεων (1ο επίπεδο): 0-3000 min-1 Αριθμός κρούσεων (2ο επίπεδο): 0-3800 min-1 Διαστάσεις συσκευασίας (πλάτος x μήκος x ύψος) 360 x 444 x 151 mm |
| Κατασκευαστής | Bosch |
| Διαθεσιμότητα | Σε απόθεμα |
Dewalt Σετ Κρουστικό Δραπανοκατσάβιδο & Παλμικό Κατσαβίδι Brushless 18V με 2 Μπαταρίες 5Ah και Θήκη
| Βάρος | 3.5 κ. |
|---|---|
| Χωρίς Καρβουνάκια (Brushless) | Ναι |
| Βαλιτσάκι Μεταφοράς | Σκληρή Θήκη |
| Τύπος Συμβατής Μπαταρίας | Dewalt XR Li-Ion 18V |
| Αριθμός Εργαλείων | 2 |
| Τάση | 18 V |
| AhΠερισσότερα αμπέρ σημαίνει ότι ο τροχός θα δουλεύει για περισσότερη ώρα μέχρι να αδειάσει η μπαταρία. Συνήθως 5 με 6 αμπέρ (Ah) είναι αρκετά για τις περισσότερες εργασίες. | 5 Ah |
| Αριθμός Μπαταριών | 2 |
| Διαθεσιμότητα | Σε απόθεμα |
| Κατασκευαστής | Dewalt |
Dewalt Mclaren Limited Edition Σετ Κρουστικό Δραπανοκατσάβιδο & Παλμικό Κατσαβίδι 18V με 2 Μπαταρίες 5Ah και Θήκη
| Βάρος | 6 κ. |
|---|---|
| Αριθμός Μπαταριών | 2 |
| Τάση Μπαταρίας (V) | 18 V |
| AhΠερισσότερα αμπέρ σημαίνει ότι ο τροχός θα δουλεύει για περισσότερη ώρα μέχρι να αδειάσει η μπαταρία. Συνήθως 5 με 6 αμπέρ (Ah) είναι αρκετά για τις περισσότερες εργασίες. | 5 Ah |
| Αριθμός Εργαλείων | 2 |
| Βαλιτσάκι Μεταφοράς | Σκληρή Θήκη |
| Κατασκευαστής | Dewalt |
Δημοφιλείς Προϊόντα
Kerakoll Κόλλα Πλακιδίων H-30 Gel 25kg
| Βάρος | 25 κ. |
|---|---|
| Είδος | Πλακιδίων |
| Ποσότητα | 25kg |
| Κατασκευαστής | Kerakoll |
| Διαθεσιμότητα | Σε απόθεμα |
Marigold Γάντια Καθαριότητας Latex 2 τμχ
| Βάρος | 0.20 κ. |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Τεμάχια | 2 τμχ |
| Υλικό | Latex |
| Μέγεθος | Medium, Large, Extra Large |
| Κατασκευαστής | Marigold |
Active Gear Active FLEX Γάντια Εργασίας Νιτριλίου Γκρι
| Βάρος | 0.25 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Νιτριλίου |
| Χρώμα | Γκρι |
| μιας Χρήσης | Όχι |
| Αδιάβροχα | Όχι |
| Ψύχους | Όχι |
| Κατασκευαστής | Flex |
| Μέγεθος | 10/XL, 8/M |
Universe Λάμπα LED 9W για Ντουί E27 Θερμό Λευκό Dimmable
| Βάρος | 0.05 κ. |
|---|---|
| Εφαρμογή | E27 |
| Τάση | 220 V |
| Γωνία Δέσμης | 360 ° |
| Χρώμα | Θερμό Λευκό |
| Θερμοκρασία Χρώματος | 2700 K |
| Βαθμός Προστασίας | IP20 |
| Filament | Ναι |
| Dimmable | Ναι |
| Κατασκευαστής | Universe |














Αξιολογήσεις
Αφαίρεση ΦίλτρωνΔεν υπάρχει καμία αξιολόγηση ακόμη.