Izar Top S3 Αδιάβροχο Μποτάκι Ασφαλείας
72.00€
Izar Top S3 Αδιάβροχο Μποτάκι Ασφαλείας
Εσωτερική φόδρα: Το μποτάκι διαθέτει εσωτερική φόδρα SmellStop που είναι 100% αντιβακτηριακή και χρησιμοποιεί τεχνολογία κατά της οσμής για να αποτρέπει την δημιουργία βακτηρίων και μυκήτων που είναι υπεύθυνοι για την κακοσμία.
Ενδιάμεση σόλα: Η σόλα διαθέτει ενδιάμεση σόλα Fresh’n Flex και φόδρα Dry’n Air Omnia για περισσότερη άνεση και αναπνοή.
Προστασία δακτύλων: Το μποτάκι διαθέτει προστασία δακτύλων Slim Cap από αλουμίνιο ελαφρού κράματος, το οποίο είναι αντιμαγνητικό και έχει θερμική μόνωση.
Σόλα: Η σόλα είναι διπλής πυκνότητας από PU/HRO καουτσούκ με τεχνολογία AirTech και i-daptive, αντιολισθητική και ανθεκτική σε ελαφρά χημικά, λάδια κ.ά.
Τεχνολογία i-daptive®: Αυτή η τεχνολογία προσφέρει τη μέγιστη δυνατή απορρόφηση των κραδασμών.
Τεχνολογία AirTech: Αυτή η πατενταρισμένη τεχνολογία εγγυάται την κυκλοφορία του αέρα μέσα στο παπούτσι.
Οι χρήστες που έχουν αγοράσει αυτά τα μποτάκια τα επιλέγουν κυρίως για την άνεση που προσφέρουν.
| Βάρος | 1.3 κ. |
|---|---|
| Είδος | Μποτάκι |
| Μέγεθος | 42, 43, 44, 46, 47 |
| Πιστοποιήσεις Ασφαλείας | SRC |
| Χρώμα | Μαύρο-Μπλε |
| Κατασκευαστής | Base |
| Διαθεσιμότητα | Σε απόθεμα |
Στο e-makantasis.gr θέλουμε να είστε απόλυτα ικανοποιημένοι με τις αγορές σας. Η χρονική διάρκεια για επιστροφή προϊόντων και επιστροφή χρημάτων είναι δέκα (10) ημέρες από την ημερομηνία αγοράς. Εάν έχουν περάσει έντεκα (11) ημέρες από την αγορά σας, δυστυχώς δεν μπορούμε να σας προσφέρουμε πλήρη επιστροφή χρημάτων ή ανταλλαγή.
Για να γίνει δεκτή μια επιστροφή, το προϊόν πρέπει να είναι αχρησιμοποίητο και στην ίδια κατάσταση που το παραλάβατε, ενώ θα πρέπει να βρίσκεται στην αρχική του συσκευασία. Σημειώνεται ότι ορισμένα προϊόντα εξαιρούνται από τη δυνατότητα επιστροφής, όπως χρώματα, ευπαθή αγαθά, εφημερίδες ή περιοδικά, είδη οικιακής χρήσης ή υγιεινής, επικίνδυνα υλικά ή εύφλεκτα υγρά/αέρια, δωροκάρτες και ορισμένα είδη υγείας και προσωπικής φροντίδας.
Για την ολοκλήρωση οποιασδήποτε επιστροφής απαιτείται η προσκόμιση της πρωτότυπης απόδειξης αγοράς. Σε κάποιες περιπτώσεις μπορεί να εγκριθεί μερική επιστροφή χρημάτων, όπως για αντικείμενα που δεν βρίσκονται στην αρχική τους κατάσταση, είναι κατεστραμμένα ή ελλιπή για λόγους που δεν οφείλονται σε εμάς ή όταν επιστρέφονται μετά το πέρας των 11 ημερών από την παράδοση.
Μόλις παραλάβουμε και επιθεωρήσουμε το επιστρεφόμενο προϊόν, θα σας ενημερώσουμε για την παραλαβή του και θα σας κοινοποιήσουμε αν εγκρίνεται ή απορρίπτεται η επιστροφή χρημάτων σας. Εάν εγκριθεί, η επιστροφή χρημάτων θα διεκπεραιωθεί και η πίστωση θα πραγματοποιηθεί αυτόματα στην πιστωτική ή χρεωστική σας κάρτα ή στον αρχικό τρόπο πληρωμής, εντός συγκεκριμένων ημερών.
Σε περίπτωση καθυστερημένων ή μη επιστροφών χρημάτων, σας συνιστούμε αρχικά να ελέγξετε τον τραπεζικό σας λογαριασμό και να επικοινωνήσετε με την εταιρεία της πιστωτικής ή χρεωστικής σας κάρτας, καθώς ενδέχεται να χρειαστεί λίγος χρόνος μέχρι να δημοσιευτεί η συναλλαγή. Εάν έχετε προβεί σε όλες τις απαραίτητες ενέργειες και δεν έχετε ακόμη λάβει την επιστροφή σας, παρακαλούμε επικοινωνήστε μαζί μας στο info@e-makantasis.gr.
Αντικαθιστούμε προϊόντα μόνο εφόσον είναι ελαττωματικά ή κατεστραμμένα. Αν επιθυμείτε ανταλλαγή με το ίδιο είδος, μπορείτε να μας αποστείλετε email στη διεύθυνση info@e-makantasis.gr και να στείλετε το προϊόν σας στη διεύθυνση: Θεσσαλίας 76, Αχαρνές, 136 74.
Στην περίπτωση δώρων, εάν το προϊόν είχε επισημανθεί ως δώρο κατά την αγορά και είχε αποσταλεί απευθείας σε εσάς, θα σας αποσταλεί πίστωση δώρου ίση με την αξία της επιστροφής σας. Μόλις παραλάβουμε το επιστρεφόμενο προϊόν, θα σας στείλουμε ταχυδρομική δωροεπιταγή. Αν το προϊόν δεν είχε επισημανθεί ως δώρο κατά την αγορά ή αν ο δωρητής είχε παραλάβει ο ίδιος την παραγγελία για να σας τη δώσει αργότερα, η επιστροφή χρημάτων θα εκδοθεί προς τον δωρητή και εκείνος θα ενημερωθεί για την επιστροφή σας.
Για να επιστρέψετε το προϊόν σας, παρακαλούμε αποστείλετέ το στη διεύθυνση:
Θεσσαλίας 76, Αχαρνές, 136 74.
Σημειώστε ότι είστε υπεύθυνοι για την πληρωμή των εξόδων αποστολής επιστροφής, τα οποία δεν επιστρέφονται. Σε περίπτωση που το προϊόν είναι ελαττωματικό, τα έξοδα επιστροφής καλύπτονται από εμάς. Σε κάθε άλλη περίπτωση, τα έξοδα επιστροφής βαρύνουν εσάς. Για προϊόντα μεγαλύτερης αξίας, συνιστούμε τη χρήση υπηρεσίας αποστολής με παρακολούθηση ή την αγορά ασφάλειας αποστολής, καθώς δεν μπορούμε να εγγυηθούμε ότι θα παραλάβουμε το επιστρεφόμενο προϊόν σας.
Για οποιαδήποτε ερώτηση σχετικά με επιστροφές χρημάτων ή διαδικασία επιστροφών, μπορείτε να επικοινωνήσετε μαζί μας στο info@e-makantasis.gr.
📦3€ έως 2 κιλά (+1€/κιλό επιπλέον)
📦4€ για νησιά έως 2 κιλά (+1€/κιλό επιπλέον)
🚚Δωρεάν παράδοση για αγορές 150€+ και απόσταση έως 15χλμ από το κατάστημά μας.
Σχετικά προϊόντα
Krausmann Shadow Παπούτσι Εργασίας Γκρι
| Βάρος | 0.7 κ. |
|---|---|
| Μέγεθος | 42, 45 |
| Χρώμα | Γκρι |
| Ασφαλείας | Όχι |
| Αδιάβροχο | Όχι |
| Αθλητικού Τύπου | Ναι |
| Κατασκευαστής | Krausmann |
| Διαθεσιμότητα | Χαμηλό Απόθεμα |
Παπούτσι Toledo S1P Src Μαύρο/Κόκκινο
| Μέγεθος | 41, 42, 43, 44, 45, 46 |
|---|---|
| Επίπεδο Προστασίας | S1PΔιαθέτουν προστασία δαχτύλων, παρέχουν όλες τις προστασίες του επιπέδου S1 και είναι ανθεκτικά στη διάτρηση από αιχμηρά αντικείμενα. |
| Προδιαγραφές Ασφαλείας | Συνδυασμένη Αντίσταση Ολίσθησης (SRC) |
| Διαθεσιμότητα | Σε απόθεμα |
| Κατασκευαστής | Base |
| Αδιάβροχο | Όχι |
| Χρώμα | Μαύρο/Κόκκινο |
Υπόδημα ασφαλείας O2 hermis N44 wurth
Base Αδιάβροχο Παπούτσι Ασφαλείας Oren S3 με Πιστοποίηση Προστασίας SRC
| Βάρος | 1.3 κ. |
|---|---|
| Μέγεθος | 42, 43, 44 |
| Είδος | Ασφαλείας |
| Ασφαλείας | Ναι |
| Πιστοποιήσεις Ασφαλείας | SRC |
| Αδιάβροχο | Ναι |
| Επίπεδο Προστασίας | S3 |
| Κατασκευαστής | Base |
| Διαθεσιμότητα | Σε απόθεμα |
Base Αδιάβροχο Παπούτσι Ασφαλείας Marathon S3
| Βάρος | 1.3 κ. |
|---|---|
| Αδιάβροχο | Ναι |
| Ασφαλείας | Ναι |
| Επίπεδο Προστασίας | S3 |
| Μέγεθος | 41, 42, 43, 44, 45, 46 |
| Πιστοποιήσεις Ασφαλείας | SRC |
| Κατασκευαστής | Base |
| Χρώμα | Μαύρο-Μπλε |
| Διαθεσιμότητα | Σε απόθεμα |
Δημοφιλείς Προϊόντα
Kerakoll Κόλλα Πλακιδίων H-30 Gel 25kg
| Βάρος | 25 κ. |
|---|---|
| Είδος | Πλακιδίων |
| Ποσότητα | 25kg |
| Κατασκευαστής | Kerakoll |
| Διαθεσιμότητα | Σε απόθεμα |
Marigold Γάντια Καθαριότητας Latex 2 τμχ
| Βάρος | 0.20 κ. |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Τεμάχια | 2 τμχ |
| Υλικό | Latex |
| Μέγεθος | Medium, Large, Extra Large |
| Κατασκευαστής | Marigold |
Active Gear Active FLEX Γάντια Εργασίας Νιτριλίου Γκρι
| Βάρος | 0.25 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Νιτριλίου |
| Χρώμα | Γκρι |
| μιας Χρήσης | Όχι |
| Αδιάβροχα | Όχι |
| Ψύχους | Όχι |
| Κατασκευαστής | Flex |
| Μέγεθος | 10/XL, 8/M |
Universe Λάμπα LED 9W για Ντουί E27 Θερμό Λευκό Dimmable
| Βάρος | 0.05 κ. |
|---|---|
| Εφαρμογή | E27 |
| Τάση | 220 V |
| Γωνία Δέσμης | 360 ° |
| Χρώμα | Θερμό Λευκό |
| Θερμοκρασία Χρώματος | 2700 K |
| Βαθμός Προστασίας | IP20 |
| Filament | Ναι |
| Dimmable | Ναι |
| Κατασκευαστής | Universe |













