Flex
Flex Τριβείο Τοίχου Καμηλοπάρδαλη GE-6-R-EC 500W 530900
FLEX Giraffe GE 6 X-EC Τριβείο Τοίχου και Οροφής Καμηλοπάρδαλη
Κωδικός:
530299
Flex Τριβείο Τοίχου Ge 7+mh-r+sh Καμηλοπάρδαλη Sp
939.00€
Κωδικός:
4030293224063
| Βάρος | 4.2 κ. |
|---|---|
| Κοντάρι | Τηλεσκοπικό |
| Μήκος Καλωδίου | 5 m |
| Μέγιστο Μήκος Κονταριού | 152 cm |
| Βάρος (Καθαρό) | 4,2 kg |
| Διάμετρος Δίσκου | 225 mm |
| Ισχύς | 710 W |
| Ταχύτητα | 1650 rpm |
| Δυνατότητα Αναρρόφησης | Ναι |
| Γυψοσανίδας | Όχι |
| Μπετού | Όχι |
| Νερού | Όχι |
| Κατασκευαστής | Flex |













