Flex
Flex MT 18.0 EC Παλινδρομικό Πολυεργαλείο 18V 1x5Ah με Ρύθμιση Ταχύτητας
247.00€
Κωδικός:
518409-SET
| Βάρος | 2.5 κ. |
|---|---|
| Μέγιστη Ταχύτητα ΜοτέρΌσο μεγαλύτερη η ταχύτητα του μηχανήματος, τόσο πιο εύκολη είναι η διάτρηση σε σκληρότερες επιφάνειες. | 20000 rpm |
| Ρύθμιση ΤαχύτηταςΔυνατότητα ελέγχου της ταχύτητας περιστροφής, μέσω της σκανδάλης ή μέσω επιλογέα ταχυτήτων. | Ναι |
| Χωρίς Καρβουνάκια (Brushless) | Όχι |
| Toolless Change | Όχι |
| Γωνία ταλάντωσης | 2 ° |
| Κατασκευαστής | Flex |
| Διαθεσιμότητα | Χαμηλό Απόθεμα |
Flex Mxe 1602 Ηλεκτρικός Αναδευτήρας 1600w Με Εξάρτημα Ανάδευσης
249.00€
Κωδικός:
4030293197015
| Βάρος | 5 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Flex |
| Τροφοδοσία | Ρεύματος |
| Ισχύς | 1600 W |
| Μέγιστη Ταχύτητα ΜοτέρΌσο μεγαλύτερη η ταχύτητα του μηχανήματος, τόσο πιο εύκολη είναι η διάτρηση σε σκληρότερες επιφάνειες. | 780 rpm |
| Ρύθμιση ΤαχύτηταςΔυνατότητα ελέγχου της ταχύτητας περιστροφής, μέσω της σκανδάλης ή μέσω επιλογέα ταχυτήτων. | Ναι |
| ΥποδοχήΟι υποδοχές (τσοκ) SDS έχουν καλύτερη απόδοση σε λειτουργίες περιστροφής με κρούση συγκριτικά με τις υπόλοιπες και ενδείκνυνται για εργασία σε μπετό ή πέτρα. Επίσης είναι η εύκολη η αλλαγή τρυπανιών, που μπορεί να γίνει και με το ένα χέρι. Οι υποδοχές SDS-Plus (TE-C) έχουν διάμετρο βάσης 10 mm και οι διάμετροι των τρυπανιών που δέχονται είναι μεταξύ 4-30 mm. Οι υποδοχές αυτές είναι συμβατές μόνο με αντίστοιχα SDS Plus τρυπάνια. | M14 |
| Βάρος (Καθαρό) | 5000 gr |
| Διαθεσιμότητα | Σε απόθεμα |
| Λειτουργία Soft Start | Όχι |
Flex πιστόλι συμπίεσης μπαταρίας (solo) CG 310/600 18 (Solo)
249.00€
Κωδικός:
533217-1
| Βάρος | 3 κ. |
|---|---|
| Τροφοδοσία | Μπαταρίας |
| Είδος | Πιστόλι Σιλικόνης |
| Κατασκευαστής | Flex |
| Διαθεσιμότητα | Διαθέσιμο σε 1-3 ημέρες |
FLEX VCE-PS 25 Κυκλωνικός διαχωριστής σκόνης
Κωδικός:
533299
| Βάρος | 4.1 κ. |
|---|---|
| Διάμετρος σωλήνα αναρρόφησης | 50 mm |
| Καθαρός Βάρος | 4.1 kg |
| Κάδος | 25 L |
| Κατασκευαστής | Flex |
| Διαθεσιμότητα | Χαμηλό Απόθεμα |
Flex Σετ Γωνιακός Τροχός & Κρουστικό Δραπανοκατσάβιδο 18V με 2 Μπαταρίες 5Ah και Θήκη
399.00€
Κωδικός:
47974
| Βάρος | 7 κ. |
|---|---|
| Αριθμός Μπαταριών | 2 |
| Τάση Μπαταρίας (V) | 18 V |
| AhΠερισσότερα αμπέρ σημαίνει ότι ο τροχός θα δουλεύει για περισσότερη ώρα μέχρι να αδειάσει η μπαταρία. Συνήθως 5 με 6 αμπέρ (Ah) είναι αρκετά για τις περισσότερες εργασίες. | 5 Ah |
| Ah Δευτερεύουσας Μπαταρίας | 5 Ah |
| Αριθμός Εργαλείων | 2 |
| Βαλιτσάκι Μεταφοράς | Σκληρή Θήκη |
| Χωρίς Καρβουνάκια (Brushless) | Όχι |
| Διαθεσιμότητα | Χαμηλό Απόθεμα |
| Κατασκευαστής | Flex |
Flex PXE 80 12-EC/2.5 SET Dual Action Αλοιφαδόρος
Κωδικός:
532268
| Βάρος | 5 κ. |
|---|---|
| Μέγιστη Ταχύτητα ΜοτέρΌσο μεγαλύτερη η ταχύτητα του μηχανήματος, τόσο πιο εύκολη είναι η διάτρηση σε σκληρότερες επιφάνειες. | 1450 rpm |
| Ρύθμιση ΤαχύτηταςΔυνατότητα ελέγχου της ταχύτητας περιστροφής, μέσω της σκανδάλης ή μέσω επιλογέα ταχυτήτων. | Ναι |
| Μέγιστη Διάμετρος Δίσκου | 160 mm |
| Χρήση | Φινίρισμα / Κέρωμα |
| Τύπος | Περιστροφικός |
| Brushless | Όχι |
| Κατασκευαστής | Flex |
Flex Che 5-40 Κρουστικό Σκαπτικό Ρεύματος 1050W Με Sds Max
439.00€
| Βάρος | 6.4 κ. |
|---|---|
| Μέγιστη Ταχύτητα Μοτέρ | 380rpm |
| Ενέργεια Κρούσης | 10Joule |
| Μέγιστος Αριθμός Κρούσεων | 2900bpm |
| Ισχύς | 1050W |
| Κατασκευαστής | Flex |
DH 5 SDS-max Σκαπτικό Πιστολέτο SDS-Max 1050W
Κωδικός:
365920
| Βάρος | 5.4 κ. |
|---|---|
| Βαλιτσάκι Μεταφοράς | Σκληρή Θήκη |
| Συμπεριλαμβανόμενη Χειρολαβή | Ναι |
| Ενσωματωμένο Φως | Όχι |
| Οδηγός | Όχι |
| Βάρος (Καθαρό) | 5400 gr |
| Μέγιστος Αριθμός ΚρούσεωνΟ αριθμός χτυπημάτων που μπορεί να αποδώσει το μηχάνημα σε ένα λεπτό. Γενικά όσο υψηλότερο τόσο πιο εύκολη η εργασία σε σκληρότερες επιφάνειες. Να σημειωθεί ότι για την απόδοση είναι σημαντική και η Ενέργεια Κρούσης, που δηλώνει την δύναμη κάθε χτυπήματος. | 3500 bpm |
| Προστασία Εμπλοκής | Όχι |
| Ισχύς | 1050 W |
| Μήκος Καλωδίου | 4 m |
| Τροφοδοσία | Ρεύματος |
| Είδος | Σκαπτικό |
| Κατασκευαστής | Flex |
Flex VCE 33 L AC Σκούπα Υγρών / Στερεών 1200W με Πλαστικό Κάδο 30lt
Κωδικός:
444111
FLEX 530596 GM 270 Κινητός Σταθμός Εργασίας για Συστήματα Giraffe
599.00€
Κωδικός:
530596
| Βάρος | 6.9 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Flex |
| Μέγ. ύψος εργασίας | 2700 mm |
Flex Τηλεσκοπικό Τριβείο Τοίχου 500w Με Δυνατότητα Αναρρόφησης Σκόνης Ge 5
699.00€
Κωδικός:
4030293173095
| Βάρος | 3.9 κ. |
|---|---|
| Κοντάρι | Τηλεσκοπικό |
| Μήκος Καλωδίου | 5 m |
| Μέγιστο Μήκος Κονταριού | 152 cm |
| Βάρος (Καθαρό) | 3,9 kg |
| Διάμετρος Δίσκου | 225 mm |
| Τροφοδοσία | Ρεύματος |
| Ισχύς | 500 W |
| Ταχύτητα | 1650 rpm |
| Δυνατότητα Αναρρόφησης | Ναι |
| Γυψοσανίδας | Όχι |
| Μπετού | Όχι |
| Νερού | Όχι |
| Κατασκευαστής | Flex |













